💖عشق بی انتها💖
💖LoverSavadkoh💘
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


❤سلام دوستان عزیز ❤
🌹این یک وبلاگ ازاد برای اشتراک گذاری عقاید وفرهنگها ودوست یابی واشتراک مطالب واخبار به روز وعلمی واجتماعی است در جوی صمیمی به دور از هرگونه توهین به هر دین وقومیت ومذهبی وشخصی است امیدوارم در کنار هم دقایق شاد وخوبی داشته باشیم .منتظر نظرات وایده های شما هستم🌹

تفاوت شیعیان آخرالزمان و شیعیان زمان ائمه(ع)

براساس روایت امام سجاد (ع) بهترین شیعیان، شیعیان آخرالزمانی هستند که قائل به امامت آنها بوده، منتظر ظهورند و غیبت برایشان به منزله شهود است.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، مهدویت، مباحث ودانستیها مذهبی، 
برچسب ها : شیعیان، امام زمان، منجی بشریت، علوم دینی،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
راهکار امام رضا (ع) برای تضعیف حکومت جهانی مستکبرین

برای اثبات حقانیت دین اسلام و امامان معصوم علیهم السلام، می بایست از آن دسته روایاتی استفاده شود که نه تنها غیر شیعه، بلکه برای غیر مسلمانان و عموم مردم جهان و حتی برای لیبرالیست ها و مارکسیست ها نیز قابل فهم و پذیرش باشد.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، مباحث ودانستیها مذهبی، اهل بیت ومعصومین، 
برچسب ها : امام رضا، معصومین، اسلام، علوم دینی، استادرحیم پورازغدی،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
روح انسان براثرتحصیل عقیده واخلاق،بهشت رامیسازد

بهشت محصول عقيده صحيح و اخلاق صحيح و عمل صالح است و عقيده و اخلاق و اعمال جزء شئون ادراکي و عملي انسان است، اگر بهشت در اثر عقيده و خُلق و عمل است و اگر عقيده و خلق و عمل جزء شئون ادراکي و عملي روح آدم است.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، مباحث ودانستیها مذهبی، اهل بیت ومعصومین، 
برچسب ها : اخلاق، ایت الله العظمی حسن زاده املی، علوم دینی، حضرت فاطمه، معصومین، بهشت وجهنم، خیروشر،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
راز پنج سجده پيامبر صلّى الله عليه وآله وسلّم


امام صادق عليه السلام فرمود: رسول اكرم صلّى الله عليه وآله وسلّم در سفر كوتاهى بر شتر ماده خود سوار بود، در مسير راه ناگاه پياده شد، پنج بار سجده كرد، سپس سوار بر شتر شد.

همراهان پرسيدند: «شما را ديديم كارى كردى كه قبلا چنين كارى را از تو (با اين كيفيت و كميت) نديده بوديم، چرا اين سجده را بجاى آوردى؟»

پيامبر صلّى الله عليه وآله وسلّم فرمود: جبرئيل از جانب خدا نزدم آمد و مژده هائى به من داد من براى هر يك از آن مژده ها يك سجده بجاى آوردم.

در بعضى از روايات، روايت فوق چنين بيان شده است: رسول خدا صلّى الله عليه وآله وسلّم همراه جمعى از مسلمانان به مسافرت رفتند، سوار بر مركبها، حركت مى نمودند، ناگاه ديدند پيامبر صلّى الله عليه وآله وسلّم از مركب پياده شد و پنج سجده پشت سر هم انجام داد، و سپس سوار بر مركب شده و به پيمودن راه ادامه دادند.

يكى از حاضران عرض كرد: «اى رسول خدا! امروز چيزى (پنج سجده) از شما ديديم كه هرگز چنين چيزى را قبلا از شما نديده بوديم، رازش چيست؟»

پيامبر صلّى الله عليه وآله وسلّم در پاسخ فرمود: هنگام حركت، جبرئيل نزد من آمد و مرا بشارت داد كه على عليه السلام در بهشت است، پياده شدم و سجده شكر بجاى آوردم، هنگامى كه سر از سجده برداشتم، جبرئيل به من گفت: فاطمه سلام الله عليها در بهشت است، پياده شدم و سجده شكر بجاى آوردم، هنگامى كه سر از سجده برداشتم.

جبرئيل به من گفت: فاطمه سلام الله عليها در بهشت است، به سجده رفتم و سجده شكر بجاى آوردم، هنگامى كه سر از سجده برداشتم، جبرئيل به من گفت: حسن و حسين عليه السلام دو آقاى جوان اهل بهشت هستند، سجده شكر بجاى آوردم، هنگامى كه سر از سجده برداشتم، جبرئيل گفت: آنانكه ايشان (على و فاطمه و حسن و حسين عليهم السلام) را دوست دارند، در بهشت هستند، باز سجده شكر بجاى آوردم، وقتى كه سر از سجده بلند كردم، جبرئيل، گفت: كسانى كه دوستان آنها را دوست دارند، در بهشت هستند، باز سجده كرده و خدا را در سجده شكر نمودم.

داستانهای اصول کافی / محمدی اشتهار
نوع مطلب : مذهبی، احادیث وروایات، اهل بیت ومعصومین، 
برچسب ها : امام صادق، روایت، علوم دینی، پیامبراکرم، امام علی،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
عمل به ظاهر شریعت، راه تربیت فرد و جامعه

تا انسان مؤدب به آداب شریعت حقّه نشود هیچ یک از اخلاق حسنه برای او به حقیقت پیدا نشود. و ممکن نیست که نور معرفت الهی در قلب او جلوه کند.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، احادیث وروایات، مباحث ودانستیها مذهبی، 
برچسب ها : اخلاق، اسلام، پیامبراکرم، حدیث، علوم دینی، تربیت، سبک زندگی اسلامی،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
گناه شایعه و شایعه سازی

شایعه سازی و دروغ پردازی، از گناهان بزرگ اجتماعی است که گاهی زندگی دسته ای را به خطر می اندازد و یا به از بین رفتن آبروی جمعیتی می انجامد و زندگی اجتماعی آنان را فلج می کند.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، قرآن، احادیث وروایات، 
برچسب ها : دروغ، شایعه، اخلاق، اسلام، علوم دینی، تفسیرقران، نکات قرانی، روایت،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
ستارگان آسمان فقاهت(حضرت آيت الله سبحانی)2

یکی از راه های رشد و ترقی در مسیر زندگی مطالعه حالات بزرگان و دانشمندان است در ادامه مطلب به
قسمت دوم ابعاد زندگی حضرت آيت الله سبحانی
می پردازیم...


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : شخصیتها، شخصیت مذهبی، 
برچسب ها : اسلام، شیعیان، ایت الله سبحانی، علمای دینی،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
ستارگان آسمان فقاهت(حضرت آيت الله سبحانی)1

یکی از راه های رشد و ترقی در مسیر زندگی مطالعه حالات بزرگان و دانشمندان است در ادامه مطلب به
قسمت اول ابعاد زندگی حضرت آيت الله سبحانی
می پردازیم...


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : شخصیتها، شخصیت مذهبی، 
برچسب ها : علمای دینی، اسلام، شیعیان،
لینک های مرتبط :
شنبه 31 مرداد 1394
آخرت نتيجه دنيا


امیرالمومنین علی علیه السلام در حکمت 7 نهج البلاغه می فرمایند:

اعمال العباد فى عجلهم ، نصيب اعينهم فى آجلهم .

ترجمه :كارهايى كه بندگان در اين دنيا انجام ميدهند، روز قيامت ، در برابر چشمهايشان خواهد بود.


شرح : دستگاههاى راديو و تلويزيونى كه به دست بشر ساخته شده ، صدا و گفتار، و حركات و اعمال آدمى را كه چند سال پيش ضبط شده ، پس ‍ از گذشت سالها دوباره پخش مى كنند، و دوباره عين همان حرفها و حركات را جلوى چشم ما مجسم مى سازند. فيلمى كه از اعمال و حركات كسى ضبط شد، تا سالهاى سال ، حتى تا وقتى كه دنيا وجود دارد، مى تواند باقى بماند. چون به فرض اينكه يك فيلم رو به كهنگى و خرابى برود، مى تواند تصوير و صداى آن را روى فيلم ديگرى ضبط كرد و به اين ترتيب ، براى ، هميشه آن تصوير و صدا را نگهدارى كرد.


وقتى بشر كه مخلوق خداوند است ، توانسته چنين دستگاهى بسازد، به سادگى مى توان فهميد كه خداوند متعال ، در دستگاه عظيم آفرينش خود، چه دستگاههاى عجيب و دقيقى براى ضبط و نگهدارى اعمال انسان ، خلق كرده است .


آرى ، دستگاههاى گيرنده و فرستنده و نگهدارنده جهان آفرينش ، چنان عظيم و دقيق و حساس است كه كوچكترين اعمال و كردار انسانها را ضبط مى كند و حساب يكايك كارها و كلمه به كلمه حرفها را نگاه ميدارد.


امام عليه السلام ، درباره اين دستگاه عظيم ، چنين خبر مى دهد كه : هر كارى كه بندگان ، در دنيا انجام مى دهند، خداوند با تمام جزئياتش ضبط و حفظ مى كند. و در روز قيامت ، تمام آن كارها را، كه در نامه عمل هركس محفوظ مانده است ، جلوى چشم بندگان مجسم مى سازد، و بدانند كه خداوند، هر كس را، به - نسبت اعمال نيك و يا بدش ، پاداش يا كيفر مى دهد.


و در آن روز، سخت ترين عذابها، براى كسانى است كه كارهاى بدى كه در اين دنيا انجام داده اند، در آن دنيا مقابل چشمشان مجسم مى شود.

پندهاى كوتاه از نهج البلاغه
نوع مطلب : مذهبی، احادیث وروایات، 
برچسب ها : نهج البلاغه، امام علی، علوم دینی، روایت، خیروشر، گناه،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
حجاب برای دختران مقطع ابتدایی، ممنوع!


به نقل از روزنامه "الیوم السابع" مصر؛ «محب الرافعی» وزیر آموزش و پرورش مصر اعلام کرد از این به بعد حجاب برای دختران در مقطع ابتدایی ممنوع است.

محب الرافعی در ادامه خاطرنشان کرد: «حجاب تا زمانی که دختران به سن بلوغ نرسیده اند، لزومی ندارد و خداوند هم این مسئله را برای آنها واجب نکرده است.»

الرافعی در ادامه خاطرنشان کرد: «هیچ یک از مدارس موجود در مصر طبق مبانی فکری و سیاسی اخوان المسلمین در حال فعالیت نیستند.»

لازم به ذکر است این دستور وزیر آموزش و پرورش طبق شرع مقدس اسلام نیست؛ چرا که دین مبین اسلام پوشش را برای دخترانی که در آستانه بلوغ قرار دارند، مهم و ضروری می داند.

از آنجا که اسلامگرایان در مصر از حکومت برکنار شدند، مقامات دولتی این کشور سعی دارند تا با قانونگذاری های بی پایه، جامعه مصر را به فساد سوق دهند و فرهنگ غربی را در میان مسلمانان رواج دهند.

برخی علمای اسلام، سن بلوغ دختران را 10 سالگی می دانند به همین دلیل هم مقامات دولتی مصر می خواهند از این فتاوای غیر مشهور میان مسلمانان برای رسیدن به اهداف پلید سوء استفاده کنند.
نوع مطلب : مذهبی، اخبار دینی ، 
برچسب ها : حجاب، عفاف، پاکدامنی، اسلام، زنان،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
دختر نمونه و نخبه از نگاه آیت الله صافی


آیت الله صافی گلپایگانی نظر خود را در پاسخ به سوالی در خصوص دختر نمونه و نخبه کیست، بیان کردند.


سوال و پاسخ این مرجع تقلید بدین شرح است:

سوال؛

بسمه تعالي

محضر مرجع عاليقدر آيت الله صافي گلپايگاني
سلام عليكم؛

احتراماً به استحضار مي‌رساند سال‌هاست كه اول ذيقعده ميلاد با سعادت بانوي كرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها، به عنوان روز دختر ناميده شده است.

در اين روز، ادارات و نهادهاي مختلف كشور با برگزاري همايش‌ها و جشن‌هايي با ملاك‌هايي، دختران جواني را به عنوان دختر نخبه و نمونه مسلمان معرفي مي‌كنند و از آن‌ها تقدير به عمل مي‌آورند.

سؤال اينجاست كه به نظر اسلام عزيز، دختر نمونه و نخبه كيست؟ آياداشتن شغل و يا مدرك دانشگاهي از ملاك‌هاي برتري دختران است؟ آيا داشتن حجاب و پوشش از معيارهاي انتخاب دختر نمونه است؟ آيا قهرماني در رشته‌هاي ورزشي مي‌تواند ملاك صحيحي براي انتخاب دختر نمونه باشد؟ منتظر جواب شما هستم. خداوند سايه مراجع عالیقدر اين نواب حضرت ولي عصر عليه السلام را بر سر همگان مستدام بدارد.

باتشكر واحترام/يكي از مقلدين حضرتعالي

پاسخ؛

بسم الله الرحمن الرحيم

عليكم السلام و رحمة الله

بر حسب آنچه از هدايت‌هاي قرآني، روايات شريفه، احاديث متواتره و سيره مسلمين خلفاً عن سلف استفاده مي‌شود، دختر نمونه دختري است كه به صفات ده‌گانه ارزشي اسلامي كه در سوره احزاب آيه ۳۵ بيان شده آراسته، و حجاب و پوشش كامل اسلامي داشته باشد، و در برنامه‌ها و مسابقاتي كه معرض نظر نامحرمان و بدانديشان قرار مي‌گيرد شركت ننمايد و عفّت، كرامت و مقام و منزلت بالايي را كه اسلام براي بانوان شناخته است، حفظ نمايد. والعاقبة للمتقين
لطف الله صافي

حوزه نیوز
نوع مطلب : مذهبی، حجاب وعفاف، 
برچسب ها : زنان، علوم دینی، سبک زندگی اسلامی، نکات قرانی، عفت، پاکدامنی، حجاب،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
شكم پرستى بزرگترين دام شيطان


شيطان نزد پيامبران الهى مى آمد و بيشتر از همه با حضرت يحيى انس ‍ داشت .


روزى حضرت يحيى به او گفت : من از تو سؤالى دارم .


شيطان در پاسخ گفت : مقام تو بالاتر از آن است سؤال تو را جواب ندهم ، هر چه مى خواهى بپرس ‍ من پاسخ خواهم داد.


حضرت يحيى : دوست دارم دامهايت را كه به وسيله آنها فرزندان آدم شكار كرده و گمراه مى كنى ، به من نشان دهى .


شيطان : با كمال ميل خواسته تو را بجا مى آورم .


شيطان در قيافه اى عجيب و با وسايل گوناگون خود را به حضرت نشان داد و توضيح داد كه چگونه با آن وسايل رنگارنگ فرزندان آدم را گول زده و به سوى گمراهى مى برد.


يحيى پرسيد: آيا هيچ شده كه لحظه اى به من پيروز شوى ؟


گفت : نه ، هرگز! ولى در تو خصلتى هست كه از آن شاد و خرسندم .


فرمود: آن خصلت كدام است ؟


شيطان : تو پرخور و شكم پرستى ، هنگامى كه افطار مى كنى زياد مى خورى و سنگين مى شوى بدين جهت از انجام بعضى نمازهاى مستحبى و شب زنده دارى باز مى مانى .


يحيى گفت : من با خداوند عهد كردم كه هرگز غذا را به طور كامل نخورم و از طعام سير نشوم ، تا خدا را ملاقات نمايم .


شيطان گفت : من نيز با خود پيمان بستم كه هيچ مؤمنى را نصيحت نكنم ، تا خدا را ملاقات كنم .


بدين وسيله حضرت يحيى يكى از مهمترين دامهاى شيطان را از خود دور نمود.

کتاب داستانهایی از انوار آسمانی
نوع مطلب : مذهبی، احادیث وروایات، 
برچسب ها : شیطان، حضرت یحیی، روایت، علوم دینی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
اولویت تکریم با دختران


ابن عباس از رسول اکرم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله روایت کرده که فرمود: هر کس هدیه و تحفه‌ای بخرد و برای خانواده خود ببرد، اجر او در پیشگاه خداوند، مانند کسی است که به مستمندان صدقه داده و کمک کرده باشد. و در تقسیم هدیه و تحفه‌ها، اوّل به دخترها بدهید و سپس به پسرها، و آن کس که دختر خود را مسرور کند، اجرآزاد کردن بنده‌ای از فرزندان اسماعیل را دارد.


متن حدیث:

قال رسول الله صلی الله علیه و آله: من دخل السوق فاشتری تحفة فحملها الی عیاله کان کحامل صدقة الی قوم محاویج و لیبدأ بالأناث قبل الذکور فانّ من فرَّح ابنته فکأنّما اعتق رقبة من ولد إسماعیل.


«امالی صدوق، صفحه 577»
نوع مطلب : مذهبی، احادیث وروایات، 
برچسب ها : پیامبراکرم، زنان، علوم دینی، حدیث،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
قصابی که دربهشت با حضرت موسی(ع) هم نشینی می شود


در حالات حضرت موسی (ع) وارد است که روزی حضرت موسی در خلوت ،خویش از خدایش سئوال می کند : آیا کسی هست که با من وارد بهشت گردد ؟

خطاب میرسد : آری ! موسی با حیرت می پرسد : آن شخص کیست ؟ خطاب میرسد : او مرد قصابی است در فلان محله ، موسی می پرسد : میتوانم به دیدن او بروم ؟ خطاب میرسد : مانعی ندارد فردای آن روز موسی به محل مربوطه رفته و مرد قصاب را ملاقات می کند و می گید : من مسافری گم کرده راه هستم ، آیا می توانم شبی را مهمان تو باشم ؟ قصاب در جواب می گوید : مهمان حبیب خداست ، لختی بنشین تا کارم را انجام دهم .

آن گاه با هم به خانه می رویم ، موسی با کنجکاوی وافری به حرکات مرد قصاب می نگرد و می بیند که او قسمتی از گوشت ران گوسفند را برید و قسمتی از جگر آنرا جدا کرد در پارچه ای پیچید و...کنار گذاشت.

ساعاتی بعد قصاب می گوید : کار من تمام است برویم ، سپس با موسی به خانه قصاب می روند و به محض ورود به خانه ، رو به موسی کرده و می گوید : لحظه ای تامل کن موسی مشاهده می کند که طنابی را به درختی در حیاط بسته ، آنرا باز کرده و آرام آرام طناب را شل کرد.

شیئی در وسط توری که مانند تورهای ماهیگیری بود نظر موسی را به خودجلب کرد، وقتی تور به کف حیاط رسید، پیرزنی را در میان آن دید با مهربانی دستی بر صورت پیرزن کشید ، سپس با آرامش و صبر و حوصله مقداری غذا به او داد، دست و صورت او را تمیز کرد و خطاب به پیرزن گفت : مادرجان دیگر کاری نداری، و پیرزن می گوید : پسرم ان شاءالله که در بهشت همنشین موسی شوی .

سپس قصاب پیرزن را مجدداً در داخل تور نهاده بر بالای درخت قرارداده و پیش موسی آمده و با تبسمی می گوید : او مادر من است و آن قدر پیر شده که مجبورم او را این گونه نگهداری کنم و از همه جالب تر آن که همیشه این دعا را برای من می خواند که " انشاء الله در بهشت با موسی همنشین شوی چه دعایی ! آخر من کجا و بهشت کجا؟آن هم با موسی !

موسی لبخندی می زند و به قصاب می گوید : من موسی هستم و تویقیناً به خاطر دعای مادر در بهشت همنشین من خواهی شد .
نوع مطلب : مذهبی، احادیث وروایات، 
برچسب ها : روایت، حضرت موسی، علوم دینی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
چرا خداوند جسم نيست؟

درباره عدم رؤيت حضرت حق، خداوند متعال در آيه ديگري از قرآن كريم خطاب به حضرت موسي ـ عليه السلام ـ مي فرمايد: (لن تراني يا موسي)موسي! هرگز مرا نخواهي ديد.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، قرآن، احادیث وروایات، 
برچسب ها : نکات قرانی، شبهات دینی، روایت، علوم دینی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
چگونه به تعداد کسانى که سلیمان نبی(ع) را تصدیق و یا تکذیب کردند حسنه ببریم؟

پروردگارا! شکر نعمتهایى را که بر من و پدر و مادرم ارزانى داشته اى به من الهام فرما و توفیق مرحمت کن تا عمل صالحى که موجب رضاى تو گردد انجام دهم.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، قرآن، مباحث ودانستیها مذهبی، 
برچسب ها : حدیث، تفسیرقران، نکات قرانی، علوم دینی، پیامبراکرم، حضرت سلیمان،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
مساجدتاریخی هفتگانه مدینه را تخریب کنید! +فیلم


"صالح الفوزان" مدعی شد که این مساجد تاریخی "بدعت" هستند و "باید مسلمانان را از وجود آنها آسوده کرد."


روزنامه سعودی "الحیات" چاپ لندن به نقل از الفوزان خاطرنشان کرد: این مساجد چیزی جز بدعت نیستند، و ویران کردن آنها برای آسوده کردن مسلمانان از شر آنها واجب است زیرا آنها مسجد نیستند بلکه بدعت به شمار می آیند. این مساجد به دوران پیامبر و خلفا نسبت داده شده و به زیارتگاه تبدیل شده اند؛ این مساجد در شرع جایگاهی ندارند، و نباید برای عبادت به آنجا رفت چرا که بدعت هستند."


تاریخچه مساجد هفتگانه مدینه
تاریخ مساجد هفتگانه مدینه منوره به دوران "غزوه خندق" نسبت داده شده است. این مساجد در دامنه کوه "سلع" در غرب مسجد نبوی شریف قرار دارند.

روایتهای مختلفی از علما و مورخان درباره تاریخچه این مساجد نقل شده است. البته بسیاری از مورخان این مساجد را به دوران پیامبر اسلام (ص) و صحابه ایشان نسبت داده‌اند.


اما در کنار این اختلافات درباره تاریخچه آنها، این مساجد اکنون به یکی از اماکن زیارتی مسلمانان از کشورهای مختلف جهان تبدیل شده اند؛ به صورتیکه مسلمانان کشورهای مختلف پس از ورود به مدینه حتما به این مساجد می آیند.

آثار تاریخی و اسلامی بسیاری در عربستان سعودی با فتواهای مبلغان وهابی سعودی ویران شده است.

علاوه بر تکفیر مسلمانان؛ تخریب قبور، زیارتگاه ها و مساجد اهل بیت (ع) از مهمترین شاخصه های عملی وهابیت و جریانات سلفی تکفیری است.

Flash version 9,0 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

فیلم مربوط به مساجد تاریخی هفتگانه در مدینه ـ دانلود
نوع مطلب : مذهبی، اخبار دینی ، دانلود، فیلم مذهبی، 
برچسب ها : وهابیت، مساجد، فیلم، دانلود، علوم دینی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
دلیل تفاوت دیه زنان و مردان از نگاه اسلام

یکی از مشکلاتی که هم مستشرقین و هم مسلمانان دارند این است که مستشرقین می گویند اگر انسان مدام قرآن را مطالعه کند، همیشه جنس مذکر بر مونث برتری داده شده است.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، مباحث ودانستیها مذهبی، 
برچسب ها : شبهات دینی، احکام، دیه، علوم دینی، ایت الله سبحانی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 مرداد 1394
پنجشنبه 22 مرداد 1394
ویدئو/ 18 فوتبالیست معروف به همراه بدل هایشان
نوع مطلب : ورزشی، فوتبال، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها : فیلم، دانلود، فوتبالیستها،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 22 مرداد 1394
موضوعات
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 136
  • بازدید دیروز : 87
  • بازدید این هفته : 223
  • بازدید این ماه : 1588
  • بازدید امسال : 72074
  • بازدید کل : 211313
  • تعداد پست ها : 3897
  • تعداد نظرات : 101
امکانات جانبی