💖عشق بی انتها💖
💖LoverSavadkoh💘
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


❤سلام دوستان عزیز ❤
🌹این یک وبلاگ ازاد برای اشتراک گذاری عقاید وفرهنگها ودوست یابی واشتراک مطالب واخبار به روز وعلمی واجتماعی است در جوی صمیمی به دور از هرگونه توهین به هر دین وقومیت ومذهبی وشخصی است امیدوارم در کنار هم دقایق شاد وخوبی داشته باشیم .منتظر نظرات وایده های شما هستم🌹

زشت و زیبای ازدواج های فامیلی

ازدواج اساساً امری اجتماعی است. مسأله مهم در این زمینه آن است که ازدواج فامیلی به عنوان یک مسأله چند وجهی درنظر گرفته نمی‌‏شود، چرا که وجود یک مسأله چند وجهی، راهبردی چند وجهی را برای حل یا تقلیل آن می‏‌طلبد...


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : بهداشت وسلامتی، پزشکی، خانه وخانواده، زندگی زناشویی، فرهنگی، 
برچسب ها : ازدواج، تحقیقات پزشکی، ژنتیک، اسیبهای اجتماعی، معلولیت،
لینک های مرتبط :
شنبه 30 آبان 1394
شتباهات دوستی با دختر یا پسر دلخواه قبل از ازدواج

دوستی قبل از ازدواج برای خیلی از افرادی که هم اکنون ازدواج کرده اند پیش آمده است و شاید به دلیل همین دوستی به ازدواج رسیده اند.دوران دوستی قبل از ازدواج اشتباهات فراوانی دارد که باید آنها را بدانید.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : اسیبهای اجتماعی، دوستی، ازدواج، همسریابی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 آبان 1394
43200 بار مورد تجاوز قرار گرفت! +تصاویر

کارلا خاسینتو: «دختران زیر سن قانونی اغفال شده و از خانواده‌هایشان دور نگه داشته می‌شوند. گوش دادن به حرف‌هایم کافی نیست. شما باید درک کنید چه اتفاقاتی در آن چهار سال به سر من آمد و چشمانتان را خوب باز کنید.»


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : قاچاق، تجاوز، اسیبهای اجتماعی، قاچاق انسان، دیدنیهاوشنیدنیها،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 آبان 1394
معتادی که کارخانه دار شد! +عکس

محمد ثقفی صاحب کارخانه تشک و مبل‌سازی به گفته خودش از ۹ سالگی سیگار کشیده و از ۱۲ سالگی تجربه مصرف تریاک داشته و از سال ۸۰ تا ۸۸ هم به طور مداوم شیشه مصرف کرده است اما امروز یک کارخانه‌دار موفق است....


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : اعتیاد، دیدنیهاوشنیدنیها، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 آبان 1394
عاقبت فرار دختر جوان از خانه پس از باردار شدن!


دختر 21 ساله که با ظاهری آراسته و آرام روی صندلی نشسته و منتظر حضور پدر و مادرش در کلانتری بود، در حالی که عنوان می کرد، نمی دانم در این شرایط روسیاهی چگونه با پدر و مادرم رو به رو شوم، به تشریح چگونگی آشنایی خود با مردی متأهل پرداخت و به مشاور کلانتری آبکوه مشهد گفت: 2سال قبل وقتی در سال آخر دبیرستان تحصیل می کردم، با نگاه های محبت آمیز مرد 32ساله ای برخورد کردم که هر روز در مسیر مدرسه او را می دیدم.

نگاه ها و شخصیت به ظاهر آرام و مودب او توجه مرا به خود جلب کرد و همین موضوع منجر به یک آشنایی خیابانی شد. اگرچه خانواده من از وضعیت مالی مناسبی برخوردار بودند، اما من همواره احساس تنهایی می کردم، چرا که دیگر خواهران و برادرانم ازدواج کرده بودند و من با پدر و مادر پیرم زندگی می کردم. آن ها به خاطر اعتمادی که به من داشتند هیچ گاه رفت و آمدهایم را کنترل نمی کردند و تنها لوازمی را که نیاز داشتم، در اختیارم قرار می دادند و ...

در ابتدای آشنایی، علاقه ای به ایرج نداشتم و او در ارتباطات خیابانی خود فقط مرا به ادامه تحصیل و توجه به درس هایم تشویق می کرد.

اما آرام آرام احساس کردم به او علاقه مند شدم و این علاقه روز به روز شدت می گرفت به طوری که دیگر هر روز او را می دیدم و زمانی که همسر و فرزندش در منزل حضور نداشتند، به خانه او رفت و آمد می کردم تا این که مدتی بعد او با بیان این جمله که «تو کمی چاق هستی و باید خود را مداوا کنی!» ماده سفیدرنگی را به عنوان دارو در اختیارم گذاشت تا آن را مصرف کنم.

او سپس شیوه مصرف آن را هم به من آموخت. من هم که از چاقی خود معذب بودم، استفاده از آن دارو را ادامه دادم تا این که مدتی بعد متوجه شدم در دام موادمخدر صنعتی گرفتار آمده ام. همین موضوع موجب وابستگی بیشتر من به ایرج شد، چرا که باید برای تهیه آن دارو حتما نزد او می رفتم.

دیگر ارتباط پنهانی ما با یکدیگر خیلی عادی شده بود و او به خاطر ماجرای اعتیاد در هر زمانی که دوست داشت از من سوءاستفاده می کرد. من هم به خاطر ترس از لو رفتن اعتیادم مجبور بودم به خواسته های او تن بدهم تا این که حدود 3ماه قبل متوجه شدم باردار هستم. دیگر از شدت شرم و آبروریزی نمی دانستم چه تصمیمی بگیرم.

هیچ راهی به جز فرار از منزل به خاطرم نرسید، از سوی دیگر هم ایرج پس از فهمیدن ماجرا، خود را از من پنهان می کرد. این بود که به ناچار مقداری پول از خانه برداشتم و آواره خیابان ها شدم تا این که مورد ظن مأموران انتظامی قرار گرفتم و آن ها مرا به کلانتری هدایت کردند و حالا منتظر حضور پدر و مادرم هستم. شایان ذکر است، به دستور سرگرد جمشید مقدم فر(رئیس کلانتری آبکوه) دختر جوان با ارائه راهکارهای قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

خراسان
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : دیدنیهاوشنیدنیها، زنان، دخترفراری، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 آبان 1394
پیامک های تبریک عید سعید غدیر خم

روز جمعه عید سعید غدیرخم می باشد به همین دلیل اس ام اس های تبریک عید غدیر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در ادامه مطلب تقدیمتان میکنیم...ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مناسبتهای مذهبی، پیامک SMS، مناسبتهای مذهبی، 
برچسب ها : غدیر، امام علی، پیامک، شیعیان،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 9 مهر 1394
پیامک های تبریک ولادت امام هادی (علیه السلام)

ای نور خدا امام هادی وی مکتب عشق را منادی ای در کف تو لوای قرآن

وی مجری آیه های قرآن

در اوج طلوع روشنائی

آیینه ی پاک حق نمائی ...)ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مناسبتهای مذهبی، پیامک SMS، مناسبتهای مذهبی، 
برچسب ها : ولادت، امام هادی، شیعیان، میلاد،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 9 مهر 1394
خانه مجردی چگونه اجاره می شود؟!


بررسی دلایل اجاره خانه مجردی توسط جوانان...ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : مجردی، جوانان، اسیبهای اجتماعی، دیدنیهاوشنیدنیها،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 5 مهر 1394
سه شنبه 10 شهريور 1394
تغییر سبک خواستگاری در بین ایرانی ها


چندروز پیش، در شیراز کارگاهی با عنوان "مداخله در فرآیند طلاق" برگزار شد. برخی مسئولین و کارشناسان در این کارگاه حضور داشتند تا درباره فرآیند امروزین طلاق صحبت کنند...ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : اسیبهای اجتماعی، ازدواج، طلاق،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 8 شهريور 1394
زندگی با زنان عروسکی! + تصاویر

چینیهافقط به فروش خود فکر می کنند و این بار عروسک های انسان نمای تولیدی آنها به پشت مرزهای کشور رسیده است.ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : دیدنیهاوشنیدنیها، اسیبهای اجتماعی، هشدار،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 8 شهريور 1394
مانتوهای شیشه ای؛ دریچه ای به روی برهنگی نوین


رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا اخیراً از اجرای طرح هماهنگی به منظور برخورد با تولیدکنندگان و فروشندگان مانتوهای بدن نما، نازک، چسبان و کوتاه خبر داده است.

این در حالی است که در ماه ها و هفته های اخیر در کنار شلوارهای ساپورت و معروف به غواصی، شاهد فروش مانتوهای شیشه ای در برخی از مغازه های پایتخت همچنین برخی از شهرهای کشور بوده ایم و پلیس در این رابطه نیز قول هایی مبنی بر جمع آوری این البسته ناشایست برای جامعه اسلامی داده بود.

واقعیت این است که این نوع لباس و پوشش بیش از هر چیز هویت و شخصیت و کرامت زن را نشانه رفته و بی گمان ضربه ای جدی بر فرهنگ جامعه ما می زند ؛ جامعه ای عفیف و با حیا که از دیرباز پوشش مناسب و در چارچوب های عرفی و اسلامی ، بخش جدایی ناپذیر آن بوده است.

برخورد قهری و پلیسی با فروشندگان این قبیل لباس ها و پوشش هایی که چندان با فرهنگ ایرانی و اسلامی قرابتی ندارد یک الزام و ضرورتی است که حتماً باید تداوم داشته باشد اما مهم تر از این مساله لزوم فرهنگ سازی و آگاهی بخشی غیرشعاری و غیرکلیشه ای به آحاد مردم به خصوص زنان و دختران است.

تاکید بر غیرشعاری بودن این قبیل فعالیت ها به خاطر آن است که متاسفانه برخوردهای شعاری ، مقطعی و غالباً کم اثر در سال های اخیر به مشکلی تبدیل شده که به خصوص در امر مقابله با بدحجابی نیز شاهد اثرات آن بوده ایم .

بی گمان تاکید و مطالبه دین مبین بر حفظ عفت و وقار در پوشش بهترین ضامن حفظ کرامت زن ایرانی است که متاسفانه در روزگار کنونی کمتر مورد توجه برخی از خانواده ها قرار گرفته و می گیرد.

اساساً حجاب برای حفظ شخصیت زن و جلوگیری از انحراف جوانان و همچنین ممانعت از گسترش فساد در جامعه اسلامی است و لذا همان طور که اصل پوشیدن لباس برای زنان و مردان منافات با آزادی آنها ندارد، حجاب نیز چنین است.

زمانی شاخصه حجاب در جامعه ما همان پوشیدن چادر به عنوان حجاب برتر بود اما متاسفانه در پرتو بی توجهی و کم کاری ما در مقابله با تهاجم فرهنگی ، این سال ها شاهد مانتوهای نامناسب و کوتاه، لباس های چسبان و بدن نما و نازک، شلوارهای پاره چه در بخش خانم ها و چه آقایان و این روزها هم مانتوهای شیشه ای بوده ایم.

این در حالی است که در غیاب عدم نظارت درست و صحیح بر پوشش بانوان ایرانی برخی از طراحان غرب زده انواع پوشش ها از قبیل مانتو و شلوار و غیره را برای بانوان ایرانی تهیه و تولید می کنند که هیچ تناسبی با فرهنگ ایرانی-اسلامی ندارد و علاوه بر آن ترویج برهنگی نوین است.

انقلاب نیوز
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : حجاب، عفاف، پاکدامنی، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 شهريور 1394
سرودزیباوپرنشاط میثم مطیعی برای دهه کرامت+دانلود

میثم مطیعی سرود جدیدی را برای دهه کرامت خوانده است. این قطعه در هیئت شهدای گمنام اجرا شده است


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مناسبتهای مذهبی، دانلود، صوت مذهبی، 
برچسب ها : امام رضا، صوت، دانلود، جشن میلاد، ولادت،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 شهريور 1394
تصاویر/ نقاره نوازی در سالروز ولادت امام رضا (ع)

 سالروز ولادت امام رضا (ع) - مراسم نقاره نوازی


در ادامه مطلب تصاویر زیبای مراسم نقاره نوازی که آیینی به یادماندنی و نمادی مورد احترام که معرّف اعتبار، عظمت و شکوه حرم امام رضا(ع) است را باهم می بینیم ...ادامه ی مطلب


نوع مطلب : جالب انگیز، دنیای تصاویر، فرهنگی، مناسبتهای مذهبی، 
برچسب ها : امام رضا، نقاره نوازی، جشن میلاد، ولادت، تصاویرزیبا، دیدنیهاوشنیدنیها، اماکن مذهبی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 شهريور 1394
پنجشنبه 5 شهريور 1394
کلیپ ویژه روز ولادت امام رضا(ع)/ ای شاه کرم...
نوع مطلب : فرهنگی، مناسبتهای مذهبی، دانلود، فیلم مذهبی، 
برچسب ها : فیلم، دانلود، ولادت، امام رضا، جشن میلاد،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 شهريور 1394
مقتل الصادق علیه السلام

آن حضرت را به سبب زهری که منصور دوانیقی به ایشان خورانیده بود، چندان لاغر و باریك دید كه گویا هیچ چیز از آن بزرگوار نمانده جز سر نازنینش.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، اهل بیت ومعصومین، فرهنگی، مناسبتهای مذهبی، 
برچسب ها : امام صادق، معصومین، علوم دینی، شهادت، روایت،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 21 مرداد 1394
پیامک های شهادت امام جعفر صادق (ع)


چگونه مویه نکنم؟! در سوگ مولایی که عظمت نامش، آسمان را به تواضع وامی‏دارد! چگونه به این اشک‏های ناقابل بسنده کنم، که وسعت مصیبتت، فراتر از ادراک خاکیِ ما ناسوتیان است!ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، پیامک SMS، مناسبتهای مذهبی، 
برچسب ها : امام صادق، شهادت، اس ام اس، پیامک،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 20 مرداد 1394
از آموزش رقص و مدلباس تا سگ و گربه‌بازی در مهدکودک‌های پایتخت +تصاویر

آموزش رقص و موسیقی و آرایشگری و حالا هم نوبت به برگزاری برنامه‌های آموزشی آشنایی با حیواناتی مثل سگ و گربه در دستور کار برخی از مهدکودک‌ها قرار گرفته است، که عملا مجاری انتقال ارزش های غربی به کودکان ایرانی است.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : خانه وخانواده، تربیت کودکان، فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : کودکان، مهدکودک، تربیت فرزندان، سگبازی، دیدنیهاوشنیدنیها، اسیبهای اجتماعی، اموزش وپرورش،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 20 مرداد 1394
مجازات اذیت و آزار جنسی در کشورهای مختلف جهان چیست؟

تعرض، تجاوز یا آزارجنسی، تعابیر مختلفی است که برای نام گذاری این جرم به کار می رود؛ پدیده ای که در تمام کشورهای جهان، رفتاری ناپسند به شمار می آید و با آن برخورد می شود و این برخوردها از زندان تا جریمه نقدی متفاوت است.


در فرانسه مجازات آزار جنسی دو سال زندان، 30 هزار یورو جریمه نقدی یا 3 سال حبس و 45 هزار یورو جریمه نقدی است.

به نوشتۀ روزنامه الحیات، آمریکا در میان کشورهای جهان، بیش از هر کشور دیگری کانون آزارجنسی است و این در حالی است که در برخورد با این جرم، مجازات سنگینی در نظر گرفته می شود که گاه تا حبس ابد می رسد و جریمۀ نقدی ارتکاب چنین جرمی، 25 هزار دلار است.

در این میان، شدیدترین مجازات آزارجنسی در جهان، در کشور چک اعمال می شود. در این کشور، مجازات آزارجنسی، اخته کردن فرد متجاوز با عمل جراحی یا با روش های شیمیایی است.

اما در کشورهای عربی، این مجازات ها سبک تر و ساده تر است. در عربستان سعودی، کسی که مرتکب آزارجنسی شود، حداکثر به 5 سال زندان و پرداخت نیم میلیون ریال سعودی جریمه نقدی محکوم می شود؛ هرچند در بسیاری از موارد، مجرمان به نوعی از مجازات می گریزند و به سزای خود نمی رسند و یا مجازات آنان بسیار کمتر از این میزان است.

در همین راستا روزنامه واشنگتن پست، مصر را به عنوان یکی از بدترین کشورها در برخورد با پدیده آزارجنسی زنان شناخته و مصر از این لحاظ، پس از افغانستان در رتبه دوم قرار گرفته است.

این در حالی است که در قانون مجازات جدید مصر، برای کسی که مرتکب آزار جنسی می شود، یک سال زندان و حداقل پنج هزار و حداکثر ده هزار جنیه مصری (معادل هفتصد تا 1400 دلار) به عنوان جریمه نقدی در نظر گرفته شده است.

در این زمینه، پارلمان مغرب طرحی را به تصویب گذاشت که بر اساس آن، افراد متهم به آزار جنسی به دو سال حبس و جریمه نقدی 1000 تا 3000 درهمی محکوم شوند، اما دولت مغرب، نتوانست این قانون را بپذیرد و آن را تصویب نکرد.

العالم
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : ازارجنسی، دیدنیهاوشنیدنیها، تجاوز، مجازات، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 20 مرداد 1394
موضوعات
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 131
  • بازدید دیروز : 87
  • بازدید این هفته : 218
  • بازدید این ماه : 1583
  • بازدید امسال : 72069
  • بازدید کل : 211308
  • تعداد پست ها : 3897
  • تعداد نظرات : 101
امکانات جانبی