💖عشق بی انتها💖
💖LoverSavadkoh💘
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


❤سلام دوستان عزیز ❤
🌹این یک وبلاگ ازاد برای اشتراک گذاری عقاید وفرهنگها ودوست یابی واشتراک مطالب واخبار به روز وعلمی واجتماعی است در جوی صمیمی به دور از هرگونه توهین به هر دین وقومیت ومذهبی وشخصی است امیدوارم در کنار هم دقایق شاد وخوبی داشته باشیم .منتظر نظرات وایده های شما هستم🌹

ویدئو/ اندرحکایت باز‌شدن سفارت! انگلستان
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 10 شهريور 1394
پرده برداری دکتر سلام از ماهیت توافق هسته ای
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها : فیلم، دانلود، سیاست، دکترسلام، توافق هسته ای،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 8 شهريور 1394
ممنوعیت مرگ بر آمریکا در اصفهان!

تعدادی از طلاب و اعضای خانواده شهدا در استان اصفهان به جرم تهیه و تدارک پلاکاردهای محتوی مضامین استکبارستیزانه دستگیر شده‌اند.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : سیاست، توافق هسته ای، امریکا، تشییع،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 22 مرداد 1394
لغو تحریم‌های تعلیق شده درباره ایران از روز پنجشنبه


شبکه خبری "پرس تی وی" در گزارشی عنوان کرد که، سوئیس از برداشته شدن تحریم های ضدایرانی خبر داد.

بر اساس این گزارش، سوئیس اعلام کرد در پی اعلام جمع بندی هسته ای ایران، تحریم های وضع شده علیه این کشور را از روز پنجشنبه برمی دارد.

دولت سوئیس با انتشار بیانیه ای ابراز تمایل کرده است که اقدام این کشور، حمایت سوئیس از اجرای توافق اتمی و پیشبرد منافع در گسترش روابط دوجانبه با ایران قلمداد شود
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : تحریم، توافق هسته ای، سیاست،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 22 مرداد 1394
از انقلاب خمینی تا انقلاب همسر هاشمی

عفت مرعشی در حالی اوین را مبدا انقلاب می داند که مقایسه حکومت پهلوی با جمهوری اسلامی ایران از هر جهت نادرست بوده است.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : سیاست، اوین،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 22 مرداد 1394
عکس/ تسبیح زرد جان کری!

به تازگی تصویری از جان کری در رسانه های مجازی منتشر شده است که در آن وی تسبیح به دست دارد. لذا این تصوبر بین کاربران بحث های جالبی را به راه انداخته است.

مشرق
نوع مطلب : جالب انگیز، خبرهای جالب وشنیدنی دنیا، اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : جان کری، دیدنیهاوشنیدنیها،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 19 مرداد 1394
مشکل عجیب و خنده دار در ساختمان مجلس +تصاویر

مجلسی با این همه هزینه ساخته شده، ولی هر وقت کسی بخواهد از تریبون متنی را تقدیم رییس مجلس کند، باید تا جایی که می تواند دستش را بالا ببرد، (در حدی که لباس از حالت رسمی خارج شود) و رییس جلسه هم حتی الامکان خم شود، تا بتواند بسته را بگیرد!

مشرق
نوع مطلب : جالب انگیز، خبرهای جالب وشنیدنی دنیا، اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : دیدنیهاوشنیدنیها، مجلس،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 19 مرداد 1394
لحظه ورود مهدی هاشمی به زندان اوین و قرائت بیانیهنوع مطلب : اخبار، سیاسی، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها : فیلم، دانلود، مهدی هاشمی، اوین، سیاست،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 19 مرداد 1394
ادعای واهی آمریکاییهادرموردپارچین وحقیقت ماجرا
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها : انرژی هسته ای، بمب اتمی، فیلم، دانلود،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 18 مرداد 1394
فقط آمریکابه بمباران اتمی خوددرژاپن افتخارمیکند!
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : فیلم، دانلود، سیاست، امریکا، بمب اتمی،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 18 مرداد 1394
جان کری به توپ بسته شد/تحلیل محتواگفته‌های سناتورهاپس ازانعقادبرجام
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها : سیاست، جان کری، توافق هسته ای، فیلم، دانلود،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 11 مرداد 1394
ویدئو/ دوئل دولت و کنگره آمریکا بر سر متن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها : توافق هسته ای، سیاست، فیلم، دانلود،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 11 مرداد 1394
جمعه 9 مرداد 1394
چهارشنبه 3 تير 1394
پز مبارزه با جمهوری اسلامی و دریافت حقوق از صداوسیما
، هفته گذشته خبری منتشر شد که به سرعت در میان رسانه‌های فرهنگی بازتاب یافت؛ اما با آمدن موج خبری تشییع شهدای غواص عملا در حاشیه متوقف شد، خبری مهم که در میانه‌ هیاهوی هر روزه‌ جماعت شبه‌روشنفکر و حامیان رسانه‌ ایشان می‌توانست به خوبی ذات و باطن شبه‌روشنفکران پرمدعای ایرانی را بشناساند و نمایان کند.

خبر این بود که اخیرا شنیده شده است که نام «جعفر پناهی» همچنان در لیست تهیه‌کنندگان سازمان صداوسیما قرار دارد و او با وجود فعالیت علیه جمهوری اسلامی و محکومیت قضایی در دادگاه‌های کشور هنوز هم از صداوسیما در حال دریافت حقوق ماهیانه است.

جعفر پناهی دانش‌آموخته‌ رشته‌ کارگردانی دانشکده‌ صداوسیماست و بعد از فارغ‌التحصیلی نیز مدتی مشغول فعالیت در صداوسیمای بندرعباس بوده است. او بعدها به سیاسی‌ترین فیلمساز جشنواره‌ای ایران تبدیل شد و پس از فتنه۸۸ با حکم دادگاه به مدت بیست سال ممنوع‌الفعالیت شد، اما با این وجود وی پس از اعلام این حکم نیز سه فیلم بصورت زیرزمینی ساخت و جوایز مختلفی را هم از جشنواره‌های جهانی دریافت کرد.

چرا پناهی خبر دریافت حقوق از صداوسیما را تکذیب نکرد؟

نکته جالب توجه در این بین اما این است که جعفر پناهی در جشنواره‌های جهانی به عنوان فیلمساز مبارز علیه جمهوری اسلامی مشهور است و به همین دلیل هم در محافل و جشنواره‌ها همواره برای او یک صندلی خالی در نظر می‌گیرند و برای فیلم‌های عمدتا ضعیف او جوایز ویژه‌ای کنار می‌گذارند. اما حالا اخباری منتشر شده است مبنی بر اینکه در تمام این مدت او حقوق‌بگیر دولتی‌ترین تریبون رسانه‌ای جمهوری اسلامی بوده است و در واقع با حقوق دولتی ایران علیه خودش مبارزه می‌کرده است و پز زندانی سیاسی می‌گرفته است.

این قطعا از آن دست اخباریست که ورای جذابیت‌های ژورنالیستی صرف از دو جهت بسیار حائز اهمیت است. اول آنکه این خبر و این اتفاق قطعا نشانه‌ایست بسیار مهم و قابل تامل از سیستم عریض و طویل و فشل سازمان صداوسیما که با وجود کمبود بودجه در آن همچنان کسانی به اسم تهیه‌کننده و بدون تولید، حقوق ماهیانه دریافت می‌کنند و عجیب‌تر آنکه کرختی و سستی این سیستم عریض و طویل به قدری است که همچنان کسی مانند «جعفر پناهی» نیز در حال دریافت حقوق از این سازمان است و صداوسیمای جمهوری اسلامی هیچ واکنشی در مقابل اقدامات وی و محکومیت قضایی‌اش از خود نشان نمی‌دهد.

آن سوی ماجرا اما نمایش‌دهنده‌ میزان حقانیت شبه‌روشنفکران غرب‌زده‌ ایرانی در ادعاهایشان است. «جعفر پناهی» مهمترین فیلمساز سیاسی ایرانی در طیف شبه روشنفکرها در سال‌های اخیر است. او حالا در مجامع بین‌المللی به صورتی کاذب به نماد فضای بسته‌ ایران تبدیل شده است و به همین دلیل هم آثار ضعیف و سطحی‌اش مدام جایزه می‌برد و در کشورهای مختلف به نمایش درمی‌آید. به این معنا اساساً درآمد فراوان او از فروش حق پخش فیلم‌های ضعیفش از همین پز مبارزه با جمهوری اسلامی می‌آید، اما به این دقت کنید که او در تمام مدت مبارزه همواره از حقوق حکومتی‌ترین تریبون جمهوری اسلامی برخوردار بوده، بی‌آنکه خودش درخواستی برای عدم دریافت آن داشته باشد. این نمایش عریان میزان حقانیت شبه‌روشنفکران در مبارزه سیاسی علیه جمهوری اسلامی است. ظاهرا آنها حاضرند حتی پول ماهیانه حکومت را بگیرند اما در ظاهر به عنوان مخالف حکومت شناخته شوند.

به این معنا اساسا پز اپوزوسیونی شبه‌روشنفکران وطنی سراسر یک شو است برای کسب توجه و همچنین درآمد از خارج مرزها. حال برگردیم به سوالی که در تیتر مطرح کردیم. چرا پناهی دریافت حقوق ماهیانه از صداوسیما را تکذیب نمی‌کند؟

115
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، هنر، اخبارهنرمندان وستاره ها، 
برچسب ها : جعفرپناهی، صداوسیما، رسانه،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 2 تير 1394
دوشنبه 25 خرداد 1394
کاریکاتور/ داعش ایران را محاصره کرده است!

رسانه های خبری از تشدید فعالیت های تکفیری های داعش در کشورهای همسایه ایران نظیر عراق، افغانستان و پاکستان خبر داده اند، تحرک آن ها زمینه وهم شماری از سلفی ها را فراهم نموده تا آن جا که مبادرت به تهدید ایران نموده اند.

این در حالی است که قدرت های بزرگ نظامی هم چون آمریکا و اسرائیل در طول چهار دهه اخیر ریسک هرگونه حمله به ایران را نپذیرفته اند.

در رابطه با تشدید فعالیت های داعش در منطقه نیز بایستی ذکر کرد که فقدان مشروعیت مردمی و نابسامانی گسترده در کشورهای فوق در کنار اقدامات پنهانی برخی قدرت های بین المللی موجب بهره گیری تروریست های وهابی و رشد آن ها شده است.

فرهنگ
نوع مطلب : جالب انگیز، اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : داعش، تروریست، دیدنیهاوشنیدنیها،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 21 خرداد 1394
«قصه ها» یقه جنتی را رها نمی کنديک روز بعد از اعلام خبر حضور وزير ارشاد در مجلس شوراي اسلامي، يکي از نمايندگان مجلس دليل اين حضور را اعلام کرد. احضاري که يکي از دلايل آن اکران فيلم سينمايي «قصه ها» ست.

با اين حال زهره طبيب زاده يکي از سوال کنندگان از وزير ارشاد که مهمان کميسيون فرهنگي است به موضوع سوال خود اشاره و خاطرنشان کرد: موضوع سوال از وزير در خصوص اکران فيلم «قصه ها» ست که به علت برخي موارد و ايرادات نبايد به اکران مي رسيد.

نماينده تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در ادامه تصريح کرد: اين فيلم با رويکرد فمنيستي به طرح مسائل اجتماعي از بعد ناهنجاري ها مي پردازد که بيشتر به يک سياه نمايي شبيه است و با وجود اينکه برخي قسمت ها از اين فيلم حذف شده است اما همچنان شيرازه کلي آن پابرجاست و سياه نمايي کلي از شرايط اجتماعي جامعه در آن مشهود است.

به گزارش بانی فیلم، اما عبدالکريم رجبي با اشاره به موضوع سوال مد نظر وي از وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي که سه شنبه اين هفته (19 خرداد) مهمان کميسيون فرهنگي است، گفت: متأسفانه وزارت ارشاد توجه خاصي به زيرساخت هاي فرهنگي در مناطق کم برخوردار ندارد. نماينده مينودشت، کلاله و مراوه تپه همچنين ادامه داد: توزيع فرهنگي در مناطق کم برخوردار به صورت نامتعادلي صورت مي گيرد و مجتمع هاي فرهنگي و هنري، سينماها و کتابخانه ها وضعيت خوبي براي استفاده جوانان و عدم انحراف آنها ندارد.

جعفرزاده ايمن آبادي نيز به عنوان سؤال کننده ديگري از جنتي با توضيح سؤال خود عنوان کرد: حوزه وقف در کشور با ايراداتي مواجه است که تغيير کاربري موقوفات و انجام هزينه ها خلاف ضوابط جاري و درآمدزايي نامشخص از جمله آنهاست. نماينده مردم رشت ادامه داد: تغيير نظر واقف نيز يکي ديگر از مشکلات حوزه وقف است که در اين خصوص از وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي سوال دارم
نوع مطلب : اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : نماینده مجلس، استیضاح، وزیرفرهنگ وارشاداسلامی، مجلس، فرهنگ،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 19 خرداد 1394
دیپلمات‌های ساپورت‌پوش" آداب دیپلماتیک را نمی دانند +عکس
«آداب دیپلماتیک» به مجموعه‌ای از قواعد و اصول رفتاری متدوال و مطلوب در میان اهالی دیپلماسی گفته می‌شود که هر کدام از این رفتارها و اقدامات می‌تواند معنای مخصوص به خود را داشته باشد.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : مذهبی، حجاب وعفاف، اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : دیپلماتیک، مذاکرات هسته ای، حجاب، عفاف، پاکدامنی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 19 خرداد 1394
خانم نماینده حجاب خود را اصلاح کرد +عكس


بعد از اعتراض های صورت گرفته بر سر انتخاب نادرست پوشش نماینده پارلمان اروپا، وی در دیدار خود با وزیر امور خارجه نحوه حجاب خود را اصلاح کرد.
نوع مطلب : مذهبی، حجاب وعفاف، اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : حجاب، عفاف، پاکدامنی، نماینده پارلمان اروپا، مذاکرات هسته ای،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 19 خرداد 1394
موضوعات
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : 2
  • بازدید امروز : 76
  • بازدید دیروز : 44
  • بازدید این هفته : 357
  • بازدید این ماه : 1670
  • بازدید امسال : 67646
  • بازدید کل : 206885
  • تعداد پست ها : 3897
  • تعداد نظرات : 101
امکانات جانبی