💖عشق بی انتها💖
💖LoverSavadkoh💘
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


❤سلام دوستان عزیز ❤
🌹این یک وبلاگ ازاد برای اشتراک گذاری عقاید وفرهنگها ودوست یابی واشتراک مطالب واخبار به روز وعلمی واجتماعی است در جوی صمیمی به دور از هرگونه توهین به هر دین وقومیت ومذهبی وشخصی است امیدوارم در کنار هم دقایق شاد وخوبی داشته باشیم .منتظر نظرات وایده های شما هستم🌹

شتباهات دوستی با دختر یا پسر دلخواه قبل از ازدواج

دوستی قبل از ازدواج برای خیلی از افرادی که هم اکنون ازدواج کرده اند پیش آمده است و شاید به دلیل همین دوستی به ازدواج رسیده اند.دوران دوستی قبل از ازدواج اشتباهات فراوانی دارد که باید آنها را بدانید.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : اسیبهای اجتماعی، دوستی، ازدواج، همسریابی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 آبان 1394
43200 بار مورد تجاوز قرار گرفت! +تصاویر

کارلا خاسینتو: «دختران زیر سن قانونی اغفال شده و از خانواده‌هایشان دور نگه داشته می‌شوند. گوش دادن به حرف‌هایم کافی نیست. شما باید درک کنید چه اتفاقاتی در آن چهار سال به سر من آمد و چشمانتان را خوب باز کنید.»


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : قاچاق، تجاوز، اسیبهای اجتماعی، قاچاق انسان، دیدنیهاوشنیدنیها،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 آبان 1394
معتادی که کارخانه دار شد! +عکس

محمد ثقفی صاحب کارخانه تشک و مبل‌سازی به گفته خودش از ۹ سالگی سیگار کشیده و از ۱۲ سالگی تجربه مصرف تریاک داشته و از سال ۸۰ تا ۸۸ هم به طور مداوم شیشه مصرف کرده است اما امروز یک کارخانه‌دار موفق است....


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : اعتیاد، دیدنیهاوشنیدنیها، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 آبان 1394
عاقبت فرار دختر جوان از خانه پس از باردار شدن!


دختر 21 ساله که با ظاهری آراسته و آرام روی صندلی نشسته و منتظر حضور پدر و مادرش در کلانتری بود، در حالی که عنوان می کرد، نمی دانم در این شرایط روسیاهی چگونه با پدر و مادرم رو به رو شوم، به تشریح چگونگی آشنایی خود با مردی متأهل پرداخت و به مشاور کلانتری آبکوه مشهد گفت: 2سال قبل وقتی در سال آخر دبیرستان تحصیل می کردم، با نگاه های محبت آمیز مرد 32ساله ای برخورد کردم که هر روز در مسیر مدرسه او را می دیدم.

نگاه ها و شخصیت به ظاهر آرام و مودب او توجه مرا به خود جلب کرد و همین موضوع منجر به یک آشنایی خیابانی شد. اگرچه خانواده من از وضعیت مالی مناسبی برخوردار بودند، اما من همواره احساس تنهایی می کردم، چرا که دیگر خواهران و برادرانم ازدواج کرده بودند و من با پدر و مادر پیرم زندگی می کردم. آن ها به خاطر اعتمادی که به من داشتند هیچ گاه رفت و آمدهایم را کنترل نمی کردند و تنها لوازمی را که نیاز داشتم، در اختیارم قرار می دادند و ...

در ابتدای آشنایی، علاقه ای به ایرج نداشتم و او در ارتباطات خیابانی خود فقط مرا به ادامه تحصیل و توجه به درس هایم تشویق می کرد.

اما آرام آرام احساس کردم به او علاقه مند شدم و این علاقه روز به روز شدت می گرفت به طوری که دیگر هر روز او را می دیدم و زمانی که همسر و فرزندش در منزل حضور نداشتند، به خانه او رفت و آمد می کردم تا این که مدتی بعد او با بیان این جمله که «تو کمی چاق هستی و باید خود را مداوا کنی!» ماده سفیدرنگی را به عنوان دارو در اختیارم گذاشت تا آن را مصرف کنم.

او سپس شیوه مصرف آن را هم به من آموخت. من هم که از چاقی خود معذب بودم، استفاده از آن دارو را ادامه دادم تا این که مدتی بعد متوجه شدم در دام موادمخدر صنعتی گرفتار آمده ام. همین موضوع موجب وابستگی بیشتر من به ایرج شد، چرا که باید برای تهیه آن دارو حتما نزد او می رفتم.

دیگر ارتباط پنهانی ما با یکدیگر خیلی عادی شده بود و او به خاطر ماجرای اعتیاد در هر زمانی که دوست داشت از من سوءاستفاده می کرد. من هم به خاطر ترس از لو رفتن اعتیادم مجبور بودم به خواسته های او تن بدهم تا این که حدود 3ماه قبل متوجه شدم باردار هستم. دیگر از شدت شرم و آبروریزی نمی دانستم چه تصمیمی بگیرم.

هیچ راهی به جز فرار از منزل به خاطرم نرسید، از سوی دیگر هم ایرج پس از فهمیدن ماجرا، خود را از من پنهان می کرد. این بود که به ناچار مقداری پول از خانه برداشتم و آواره خیابان ها شدم تا این که مورد ظن مأموران انتظامی قرار گرفتم و آن ها مرا به کلانتری هدایت کردند و حالا منتظر حضور پدر و مادرم هستم. شایان ذکر است، به دستور سرگرد جمشید مقدم فر(رئیس کلانتری آبکوه) دختر جوان با ارائه راهکارهای قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

خراسان
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : دیدنیهاوشنیدنیها، زنان، دخترفراری، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 آبان 1394
خانه مجردی چگونه اجاره می شود؟!


بررسی دلایل اجاره خانه مجردی توسط جوانان...ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : مجردی، جوانان، اسیبهای اجتماعی، دیدنیهاوشنیدنیها،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 5 مهر 1394
سه شنبه 10 شهريور 1394
تغییر سبک خواستگاری در بین ایرانی ها


چندروز پیش، در شیراز کارگاهی با عنوان "مداخله در فرآیند طلاق" برگزار شد. برخی مسئولین و کارشناسان در این کارگاه حضور داشتند تا درباره فرآیند امروزین طلاق صحبت کنند...ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : اسیبهای اجتماعی، ازدواج، طلاق،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 8 شهريور 1394
زندگی با زنان عروسکی! + تصاویر

چینیهافقط به فروش خود فکر می کنند و این بار عروسک های انسان نمای تولیدی آنها به پشت مرزهای کشور رسیده است.ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : دیدنیهاوشنیدنیها، اسیبهای اجتماعی، هشدار،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 8 شهريور 1394
مانتوهای شیشه ای؛ دریچه ای به روی برهنگی نوین


رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا اخیراً از اجرای طرح هماهنگی به منظور برخورد با تولیدکنندگان و فروشندگان مانتوهای بدن نما، نازک، چسبان و کوتاه خبر داده است.

این در حالی است که در ماه ها و هفته های اخیر در کنار شلوارهای ساپورت و معروف به غواصی، شاهد فروش مانتوهای شیشه ای در برخی از مغازه های پایتخت همچنین برخی از شهرهای کشور بوده ایم و پلیس در این رابطه نیز قول هایی مبنی بر جمع آوری این البسته ناشایست برای جامعه اسلامی داده بود.

واقعیت این است که این نوع لباس و پوشش بیش از هر چیز هویت و شخصیت و کرامت زن را نشانه رفته و بی گمان ضربه ای جدی بر فرهنگ جامعه ما می زند ؛ جامعه ای عفیف و با حیا که از دیرباز پوشش مناسب و در چارچوب های عرفی و اسلامی ، بخش جدایی ناپذیر آن بوده است.

برخورد قهری و پلیسی با فروشندگان این قبیل لباس ها و پوشش هایی که چندان با فرهنگ ایرانی و اسلامی قرابتی ندارد یک الزام و ضرورتی است که حتماً باید تداوم داشته باشد اما مهم تر از این مساله لزوم فرهنگ سازی و آگاهی بخشی غیرشعاری و غیرکلیشه ای به آحاد مردم به خصوص زنان و دختران است.

تاکید بر غیرشعاری بودن این قبیل فعالیت ها به خاطر آن است که متاسفانه برخوردهای شعاری ، مقطعی و غالباً کم اثر در سال های اخیر به مشکلی تبدیل شده که به خصوص در امر مقابله با بدحجابی نیز شاهد اثرات آن بوده ایم .

بی گمان تاکید و مطالبه دین مبین بر حفظ عفت و وقار در پوشش بهترین ضامن حفظ کرامت زن ایرانی است که متاسفانه در روزگار کنونی کمتر مورد توجه برخی از خانواده ها قرار گرفته و می گیرد.

اساساً حجاب برای حفظ شخصیت زن و جلوگیری از انحراف جوانان و همچنین ممانعت از گسترش فساد در جامعه اسلامی است و لذا همان طور که اصل پوشیدن لباس برای زنان و مردان منافات با آزادی آنها ندارد، حجاب نیز چنین است.

زمانی شاخصه حجاب در جامعه ما همان پوشیدن چادر به عنوان حجاب برتر بود اما متاسفانه در پرتو بی توجهی و کم کاری ما در مقابله با تهاجم فرهنگی ، این سال ها شاهد مانتوهای نامناسب و کوتاه، لباس های چسبان و بدن نما و نازک، شلوارهای پاره چه در بخش خانم ها و چه آقایان و این روزها هم مانتوهای شیشه ای بوده ایم.

این در حالی است که در غیاب عدم نظارت درست و صحیح بر پوشش بانوان ایرانی برخی از طراحان غرب زده انواع پوشش ها از قبیل مانتو و شلوار و غیره را برای بانوان ایرانی تهیه و تولید می کنند که هیچ تناسبی با فرهنگ ایرانی-اسلامی ندارد و علاوه بر آن ترویج برهنگی نوین است.

انقلاب نیوز
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : حجاب، عفاف، پاکدامنی، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 شهريور 1394
از آموزش رقص و مدلباس تا سگ و گربه‌بازی در مهدکودک‌های پایتخت +تصاویر

آموزش رقص و موسیقی و آرایشگری و حالا هم نوبت به برگزاری برنامه‌های آموزشی آشنایی با حیواناتی مثل سگ و گربه در دستور کار برخی از مهدکودک‌ها قرار گرفته است، که عملا مجاری انتقال ارزش های غربی به کودکان ایرانی است.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : خانه وخانواده، تربیت کودکان، فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : کودکان، مهدکودک، تربیت فرزندان، سگبازی، دیدنیهاوشنیدنیها، اسیبهای اجتماعی، اموزش وپرورش،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 20 مرداد 1394
مجازات اذیت و آزار جنسی در کشورهای مختلف جهان چیست؟

تعرض، تجاوز یا آزارجنسی، تعابیر مختلفی است که برای نام گذاری این جرم به کار می رود؛ پدیده ای که در تمام کشورهای جهان، رفتاری ناپسند به شمار می آید و با آن برخورد می شود و این برخوردها از زندان تا جریمه نقدی متفاوت است.


در فرانسه مجازات آزار جنسی دو سال زندان، 30 هزار یورو جریمه نقدی یا 3 سال حبس و 45 هزار یورو جریمه نقدی است.

به نوشتۀ روزنامه الحیات، آمریکا در میان کشورهای جهان، بیش از هر کشور دیگری کانون آزارجنسی است و این در حالی است که در برخورد با این جرم، مجازات سنگینی در نظر گرفته می شود که گاه تا حبس ابد می رسد و جریمۀ نقدی ارتکاب چنین جرمی، 25 هزار دلار است.

در این میان، شدیدترین مجازات آزارجنسی در جهان، در کشور چک اعمال می شود. در این کشور، مجازات آزارجنسی، اخته کردن فرد متجاوز با عمل جراحی یا با روش های شیمیایی است.

اما در کشورهای عربی، این مجازات ها سبک تر و ساده تر است. در عربستان سعودی، کسی که مرتکب آزارجنسی شود، حداکثر به 5 سال زندان و پرداخت نیم میلیون ریال سعودی جریمه نقدی محکوم می شود؛ هرچند در بسیاری از موارد، مجرمان به نوعی از مجازات می گریزند و به سزای خود نمی رسند و یا مجازات آنان بسیار کمتر از این میزان است.

در همین راستا روزنامه واشنگتن پست، مصر را به عنوان یکی از بدترین کشورها در برخورد با پدیده آزارجنسی زنان شناخته و مصر از این لحاظ، پس از افغانستان در رتبه دوم قرار گرفته است.

این در حالی است که در قانون مجازات جدید مصر، برای کسی که مرتکب آزار جنسی می شود، یک سال زندان و حداقل پنج هزار و حداکثر ده هزار جنیه مصری (معادل هفتصد تا 1400 دلار) به عنوان جریمه نقدی در نظر گرفته شده است.

در این زمینه، پارلمان مغرب طرحی را به تصویب گذاشت که بر اساس آن، افراد متهم به آزار جنسی به دو سال حبس و جریمه نقدی 1000 تا 3000 درهمی محکوم شوند، اما دولت مغرب، نتوانست این قانون را بپذیرد و آن را تصویب نکرد.

العالم
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : ازارجنسی، دیدنیهاوشنیدنیها، تجاوز، مجازات، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 20 مرداد 1394
اطلاعاتی در مورد دختران فراری

به گفته معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور معمولاً 60 تا 70 درصد از دختران فراری به خانه بازمی‌گردند، اما در برخی موارد نیز خانواده‌ها از پذیرش فرزندشان امتناع می‌کنند.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : اسیبهای اجتماعی، دختران فراری، زنان، بهزیستی،
لینک های مرتبط :
شنبه 17 مرداد 1394
تصاویر/ کودکان کار ۱۰۰ سال پیش در آمریکا

کودکان کار ۱۰۰ سال پیش


در اوایل قرن بیستم پدیده کودکان به طور ویژه مورد توجه قرار نمی گرفت. در سال ۱۹۰۸ عکاسی به نامو لوئیز هاین از سوی کمیته ملی کار کودکان آمریکا مامور شد تا این پدیده اجتماعی را به تصویر بکشد..
این تصاویر را در ادامه مطلب میتوانند ببینید...ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : تصاویرزیبا، دیدنیهاوشنیدنیها، کودکان، کودکان کار، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
شنبه 10 مرداد 1394
قابل توجه افراد جویای کار/ همراه مریض با حقوق چهار تا هفت میلیون تومان!!
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، دانلود، فیلم(طنز,سرگرمی,متفرقه)، 
برچسب ها : دیدنیهاوشنیدنیها، کاریابی، اسیبهای اجتماعی، فیلم، دانلود،
لینک های مرتبط :
جمعه 9 مرداد 1394
جمعه 9 مرداد 1394
بازی حضور زنان در ورزشگاه‌ها زیر سر کیست؟
مطالبه‌ای که به نظر می‌رسد بیش از جامعه زنان کشور، معاونت زنان ریاست جمهوری پیگیر عملی و اجرایی‌شدن آن است و در تمام صحبت‌های خود بر آن تأکید دارد و با رسانه‌ای‌شدن و پررنگ‌ترشدن آن نه تنها مشکلی ندارد، که راضی هم به نظرمی‌رسد


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، اخبار، اجتماعی، 
برچسب ها : زنان، زنان درورزشگاه، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
جمعه 5 تير 1394
رازق ملت ما گرچه تک و تنها بود/ تا به امروز مگر حضرت آمریکا بود؟

شاعر جوان و طلبه کشورمان سید روح الله موسوی کاشمری در موضوع تحریم ایران توسط قدرت های استکباری و مذاکرات پیش روی ایران با 5+1 شعری سروده که در ادامه می آید:


اشک در دیده میان شهدای گمنام

مادری گفت خدایا پسرم هست کدامگرچه دلتنگم از این دوری و سرگردانی

راه ما راه حسین است تو خود می دانینام و نان٬ آه! ولی با دل ما کرده چنان

که نداریم دگر حوصله این سخنان


چه بگویم که عقابان همه بی بال شدند

حرف تحریم که شد اهل سخن لال شدندیادمان رفت که پرورده در این تحریمیم

سی و اندی است که بنشسته بر این تحریمیماین خدا بود که ما را به کسی وا نگذاشت

بین گرگان زمینی تک و تنها نگذاشتنیست اغراق که ما اهل گلستان بودیم

دورمان آتش و بنشسته به بستان بودیمکید دشمن همه بر روی خودش نقمت شد

و چنان گشت که تحریم بسی نعمت شدنه مگر نعمت تحریم به ما باور داد

غیرتی را که به ما داد چه شد؟ رفت از یاد؟زیر رگبار بلا بر تن ما جوشن داد

همت و باکری و احمدی روشن دادآنکه حق یاور او بود چه غم خواهد داشت

باور و غیرت اگر داشت چه کم خواهد داشتمن نگفتم که ز تحریم دگر رنجی نیست

حرفم این است که بی رنج ولی گنجی نیستآه ای قوم بگویید که ما را چه شدست

جز خدا دیدهٔ ما باز به سوی که شدسترازق ملت ما گرچه تک و تنها بود

تا به امروز مگر حضرت آمریکا بود؟یادمان رفته توکّل٬ فهو نِعم وکیل

یادمان رفته مگر قاعدهٔ نفی سبیلذلت و خواری و تحقیر ندارد جایی

نزد اصحاب وفاپیشهٔ عاشورایینان خشکی که به انبان علی پنهان است

بهتر از مأدبهٔ آل ابوسفیان استبارها رهبر ما گفت اگر بیدارید

«ای به امید کسان خفته ز خود یادآرید»جز به دست خودتان مشکلتان آسان نیست

راه حل درنیویورک و ژنو و لوزان نیستبشنود ملت ما این سخنان را ای کاش!

ما که گفتیم خدایا تو خودت شاهد باش!

فرهنگ نیوز
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، هنر، اخباردنیای هنر، 
برچسب ها : شعر، مذارات هسته ای، سیدروح الله موسوی کاشمری، تحریم،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 1 تير 1394
مجوز به بمب های 4 هزار تومانی مستهجن! +عکس

مدتی است که در برخی فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها، انیمیشن‌هایی مربوط به شخصیت‌هایی مثل «باربی» فروخته می‌شود که دارای دوبله فارسی و حتی پروانه نمایش! هستند.

در این انمیشین‌ها که مروّج لایف‌استایل ضداسلامی و ضدایرانی هستند؛ برهنگی، رقص، رابطه با جنس مخالف، عشق و ... گاهی بعنوان موضوع اصلی کارتون و گاهی بعنوان استایل جنبی قهرمان داستان نشان داده می‌شود.

جالب آنکه حتی برخی تصاویر کارتونی چاپ شده روی بسته‌های توزیع این انیمیشن‌ها نیز مضمون برهنگی دارد و در رسانه قابل انتشار نیست.

تصاویری که در ادامه می‌بینید مربوط به همین انیمیشن‌ها و بسته‌های حاوی DVD آنهاست که در فروشگاه‌ها به قیمت 4 هزار تومان عرضه می‌شود!


نشان‌های مربوط به دوبله فارسی، پروانه نمایش و شماره پروانه نمایش در عکس‌های فوق مشخص است!

*درباره این اتفاق که می‌توان مطمئن بود مضرّات آن هزار بار خطرناک‌تر از آسیب ماهواره‌ها نیز هست، ابعاد گوناگونی وجود دارد که برای جلوگیری از اطاله کلام؛ فقط به دو مورد آن اشاره می‌کنیم.

یکم: مشخص نیست کدام نهاد و دستگاه نظارتی به این انیمیشن‌ها یا به عبارت بهتر به این «بمب‌های 4 هزار تومانی»! پروانه نمایش اعطا کرده و این کارتون‌ها در کدام استودیوها به زبان فارسی دوبله می‌شوند!

به گزارش فارس، آیا وزارت ارشاد در جریان سبک غلط باربی، محتوا و تصاویر غلط و گاه مستهجن این انیمیشن‌ها و ضرر خطرناک‌تر از بمب این محصولات ضدّ فرهنگی در میدان جنگ نرم هست؟!

و دوم: توزیع این انیمیشن‌ها در فروشگاه‌های ایران در حالی صورت می‌گیرد که شرکت‌های انیمیشن‌ساز وطنی به دلیل مشکلات مالی، بی‌مهری عمده دستگاه‌های فرهنگی، بی‌توجهی رسانه‌ها و سوء تدبیر مسئولان امر در بحران ورشکستگی قرار دارند و آثارشان به بازارهای داخلی کشور راه نمی‌یابد.

و قبح این رخداد برای مسئولان در آنجا بیشتر می‌شود که در بازار داخلی کشور نیاز فراوانی به انواع انیمیشن سالم و همخوان با سبک زندگی اسلامی و ایرانی وجود دارد که همانطور که در تصاویر هم مشاهده می‌شود، در نبود آنها؛ انیمیشن‌های موهن راه خود را به خانه کودکان و نوجوانان ایرانی باز می‌کنند.

در همین زمینه، سایت سینماپرس چندی قبل به نقل از روانبخش صادقی، رییس انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران (آسیفا) گزارش داد که بسیاری از استودیوهای تولید انیمیشن – در ایران - با مشکل مالی مواجه شده و تا امروز بین 75 تا 80 درصد از این استودیوها تعطیل شده‌اند.

وی همچنین تصریح کرده بود: در حال حاضر وضعیت حضور انیمیشن (ایرانی) در بازارهای جهانی و حتی بازارهای داخلی در حد صفر است!

جالب آنکه حتی برخی از شرکت‌ها و گروه‌هایی که در جشنواره‌های داخلی انیمیشن ایران حائز مقام‌های مختلف و حتی گاهی اول شده‌اند نیز به دلایل پیش‌گفته در معرض فروپاشی قرار گرفته و یا ورشکسته شده‌اند.
نوع مطلب : جالب انگیز، خبرهای جالب وشنیدنی دنیا، فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، شبیخون فرهنگی، هنر، انیمیشن وکارتن، 
برچسب ها : انیمیشن، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 1 تير 1394
بالاخره سایت همسریابی رسمی افتتاح شد
علاوه بر این، در مرامنامه توضیح داده شده که سایت تنها وظیفه معرفی را به عهده می گیرد و از خانواده ها می خواهد تا خودشان تحقیقات لازم را انجام دهند.


ادامه ی مطلب


نوع مطلب : علمی، شبکه های اجتماعی، جالب انگیز، خبرهای جالب وشنیدنی دنیا، فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، 
برچسب ها : همسریابی، فضای مجازی، ازدواج، دیدنیهاوشنیدنیها، اسیبهای اجتماعی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 1 تير 1394
این خبر طنز نیست!/ با رفع تحریم، مشکل ازدواج هم حل می‌شود!

دستیار ویژه رئیس جمهور گفت: جوانان مشکل عدم استطاعت مالی برای ازدواج دارند و دولت وظیفه دارد این مشکلات را برطرف کند و امیدوارم با لغو تحریم‌ها این مشکلات برطرف شود.

علی یونسی این اظهارات در جمع مردم بخش مرزی جرگلان در شهرستان راز و جرگلان، بیان کرده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان راز و جرگلان، یونسی گفته است: دولت روحانی وظیفه خود می‌داند که خدمت کند، اکنون کشور از بیکاری رنج می‌برد، جوانان مشکل عدم استطاعت مالی برای ازدواج دارند و دولت وظیفه دارد این مشکلات را برطرف کند و امیدوارم با لغو تحریم‌ها این مشکلات برطرف شده و کارهای عمرانی نیز با سرعت بیشتری انجام شود.

به گزارش صراط نیوز، تکرار این گونه اظهارات در میان حلقه نزدیکان روحانی، یا نشان از اعتقاد عمیق آنها به این موضوع دارد که همه مشکلات ما زیر سر تحریم است و یا برنامه ای پشت این اظهارات نهفته است که قرار نیست به صورت آشکارا پیش برود و احتمالا اظهارات اینچنینی پوششی برای آن به شمار می‌رود.

راهکار یونسی برای حل مشکل ازدواج به اندازه ای مضحک است که نیازی به پاسخ ندارد؛ بر فرض که رفع تحریم را زمینه ساز حل دفعی مشکلات اقتصادی و در نتیجه مشکلات مربوط به هزینه های ازدواج بدانیم - که قطعا این گونه نیست - آیا دستیار ویژه روحانی هرگز به این نکته توجه نکرده است که دلایل اصلی مشکلات ازدواج، صرفا اقتصادی نیست؟!
نوع مطلب : فرهنگی، مشکلات ومعضلات اجتماعی، اخبار، اجتماعی، 
برچسب ها : تحریم، ازدواج، علی یونسی، دولت،
لینک های مرتبط :
يکشنبه 31 خرداد 1394
موضوعات
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 120
  • بازدید دیروز : 87
  • بازدید این هفته : 207
  • بازدید این ماه : 1572
  • بازدید امسال : 72058
  • بازدید کل : 211297
  • تعداد پست ها : 3897
  • تعداد نظرات : 101
امکانات جانبی